• М'яч баскетбольний озвучений №7

М'яч яскраво оранжевого кольору призначений для гри в баскетбол. Виготовлений з якісного і безпечного матеріалу - штучної шкіри. Він дозволяє незрячій людині почуватися впевнено і отримувати задоволення від гри. Про те, як грати, можна почитати в статті "Ігри з озвученим баскетбольним м'ячем".

Завдяки спеціальним, вшитим усередину, дзвіночкам, м'яч видає дзвінкі звуки при переміщенні: їх чутно при ударі, киданні і коченні м'яча. Він приємно звучить від контакту з руками гравця або від зіткнення з іншими предметами або підлогою. Слабозорі і незрячі люди, орієнтуючись на звук, що лунає від м’яча, можуть визначати його місцезнаходження і грати.

Граючи з цим м'ячем, незрячі та слабозорі люди будуть почуватися впевнено, розвиваючи при цьому координацію рухів і влучність. М'яч може використовуватись для проведення спортивних занять в освітніх установах. З м'ячем можуть грати як слабозорі так і незрячі діти та дорослі.

Може бути використаний як всередині різних приміщень, так і на відкритих майданчиках.

М'яч можна застосовувати як в багатьох видах діяльності, спрямованих на навчання, проведення спортивних занять, так і просто для розваги сліпих і слабозорих людей; він дарує можливість людям з нормальним зором долучитися до світу людей сліпих, з ослабленим зором і налагодити соціальний контакт, який э дуже важливим для всіх людей.

М'яч баскетбольний озвучений №7

  • Виробник: Данія
  • Модель: Баскетбол №7
  • Наявність: 10
  • 1 314.00грн.


Доступні опції