• М'яч Softy Sound озвучений №5

Softy Sound - м'який приязний м'яч з дзвіночками, який може бути цікавим для всіх - від маленьких дітей до літніх людей. М'яч можна використовувати для багатьох видів ігор. Приклади деяких з них наведені в статті «Ігри  для звукових м’ячів Softy Sound  і Petito Foam».

Піна для Softy Sound виготовляється з високоякісного пінопласту, при переміщенні м’яч дзвенить приємним м’яким звуком. Колір яскравий салатовий. При падінні на землю або підлогу м’яч не рикошетить і не відкочується вбік, а залишається там, де впав. Цю особливість можна врахувати при складанні правил гри з м’ячем, особливо в іграх, які стоусються розвитку орієнтаційних навичок позиціонування в просторі.

Переваги м’яча Softy Sound:

- М'яч м'який і губчатий, тому нікому не зашкодить.

- Його легко кидати або перекидати і легко схопити та утримувати.

- Розташуванням’яча після падіння залишається незмінним, тому він легко знаходиться на слух.

- Він приємно звучить, контактуючи з руками гравця, або  іншими предметами та підлогою.

- Може використовуватися в різних приміщеннях і є абсолютно безпечним.

- Softy Sound - це багатоцільовий м’яч, який можна застосовувати в багатьох видах діяльності, спрямованої як на навчання, так і на розваги незрячих і слабозорих людей; він дарує можливість людям з нормальним зором долучитись до світу людей незрячих або слабозорих і налагодити соціальний контакт, який є дуже важливим для всіх людей.

Піна, яка використовується для виготовлення м’яча, в першу чергу призначена для використання всередині приміщень. Однак в суху погоду можна сміливо користуватися м'ячем на відкритому повітрі.

М'яч Softy Sound озвучений №5

  • Виробник: Швеція
  • Модель: Softy Sound
  • Наявність: 10
  • 1 150.00грн.


Доступні опції